Tower Investments

Komunikaty prasowe

08/03/2022 Trwa kampania crowdinvestingowa Deli2 – spółki z grupy kapitałowej Tower Investments

Na Beesfund trwa kampania crowdinvestingowa Deli2 z grupy kapitałowej Tower Investments. Celem emisji jest pozyskanie do 2 mln zł. Zgromadzone środki posłużą firmie w dalszej ekspansji do największych miast w kraju oraz uruchomieniu zaawansowanych rozwiązań technologicznych.

Czytaj więcej…

02/03/2022 Deli2 lada dzień rozpocznie kampanię crowdinvestingową!

Deli2 jeszcze w tym kwartale rozpocznie kampanię crowdinvestingową. Emisja akcji realizowana będzie za pośrednictwem platformy Beesfund. Celem emisji jest pozyskanie kapitału na dalszy rozwój marki.

Czytaj więcej…

21/02/2022 Tower Investments wykupił część obligacji o wartości nominalnej 5 mln PLN

Zarząd Tower Investments dokonał wykupu 5.000 obligacji o wartości nominalnej 5 mln zł. Tym samym nastąpiła spłata części zadłużenia wynikającego z emisji obligacji serii A Spółki. Termin wykupu pozostałej części papierów dłużnych pierwszej serii jest rozłożony w czasie i upływa ostatecznie 19 maja 2023 roku.

Czytaj więcej…

16/02/2022 Grupa Tower Investments szacuje 150% wzrost r/r przychodów netto za 2021 rok

Grupa kapitałowa wypracowała w 2021 r. 50 mln zł szacunkowych przychodów netto ze sprzedaży. Tym samym r/r zwiększyła przychody o ponad 150%. EBITDA w raportowanym okresie osiągnęła poziom 4 mln zł, wobec straty rok  wcześniej. Grupa Tower Investments rozwija się także w segmencie e-grocery, jednak najbardziej rentownym obszarem działalności Grupy pozostają nieruchomości.

Czytaj więcej…

01/12/2021 Obsługa deweloperów mieszkaniowych zdominowała liczbę kontraktów Tower Investments w 2021 roku

Tower Investments intensyfikuje działania w obszarze nieruchomości mieszkaniowych. Spółki z Grupy Tower Investments podpisały właśnie dwie nowe umowy sprzedaży z deweloperami mieszkaniowymi na łączną kwotę ponad 28 mln zł. Tym samym segment mieszkaniowy zdominował liczbę kontraktów Grupy w 2021 roku.

Czytaj więcej…

16/11/2021 Grupa Tower Investments zrealizowała ostatni etap transakcji dot. powstania inwestycji o łącznej wartości 21 mln zł

Prystora 1 Sp z o. o. – spółka zależna notowanego na głównym rynku GPW Tower Investments, sfinalizowała ostatni etap transakcji związanej z realizacją nieruchomości zlokalizowanej przy Alejach Jerozolimskich w Warszawie (wartość działki opiewa na 21 mln zł.). To wynik umowy z dn. 15 listopada 2021 dotyczącej przeniesienia własności do części nieruchomości na rzecz Spravia Sp. z o.o. (dawniej Budimex Nieruchomości Sp. z o.o.). Cena sprzedaży wyniosła 8,8 mln zł. Spółki z grupy Tower Investments tylko w październiku i listopadzie 2021 zawarły umowy o łącznej wartości ponad 30 mln zł.

Czytaj więcej…

05/11/2021 Deli2 otwiera w Warszawie stacjonarne delikatesy

Marka Deli2 27 października 2021 otworzyła w Warszawie swój pierwszy sklep stacjonarny. Klienci, którzy odwiedzą delikatesy  przy ul. Wilczej 3, mogą zaopatrzyć się w najpopularniejsze produkty dostępne dotychczas wyłącznie za pośrednictwem platformy. Dodatkowo w środku lokalu wydzielona została przestrzeń z przeznaczeniem na bistro, w którym serwowane są dania przy wykorzystaniu najwyższej jakości składników.

Czytaj więcej…

04/10/2021 Deli2 uruchamia usługę wysyłkową na terenie całego kraju

Deli2 realizuje kolejny etap rozwoju. E-sklep dostępny dotychczas jedynie dla konsumentów z Warszawy i okolic oraz Łodzi, rozpoczyna ogólnokrajową dostawę wysyłkową produktów zamówionych na platformie deli2.pl. W ofercie e-sklepu znajdują się, m.in. produkty kuchni śródziemnomorskiej oraz tradycyjne dania kuchni polskiej słynnego restauratora Adama Gesslera.

Czytaj więcej…

01/10/2021 Blisko 27,3 mln zł skonsolidowanych przychodów netto w I półroczu 2021 odnotowywała Grupa Tower Investments

Prawie 27,3 mln zł skonsolidowanych przychodów netto ze sprzedaży w I półroczu 2021 r. odnotowywała Grupa kapitałowa Tower Investments. W analogicznym okresie ub. roku Grupa wypracowała przychody netto na poziomie 1 mln zł. W raportowanym okresie skonsolidowany zysk netto wyniósł ponad 2 mln zł. EBITDA osiągnęła ponad 4 mln zł. Wpływ na wypracowane wyniki miały zawierane umowy sprzedaży gruntów pod obiekty usługowe, mieszkaniowe oraz parki handlowe. W I półroczu Tower Investments SA została wyróżniona w rankingu 100 małych i średnich firm obecnych na Giełdzie Papierów Wartościowych (GPW) w Warszawie.

Czytaj więcej…

10/09/2021 Deli2 i Farmer Direct zawarły list intencyjny o współpracy

 Deli2 SA – spółka zależna notowanego na głównym rynku GPW w Warszawie Tower Investments, podpisała list intencyjny z Farmer Direct Sp. z o.o. – właścicielem platformy Lokalny Rolnik, która oferuje świeże i sprawdzone produkty od małych gospodarstw. W ten sposób obie strony negocjują wypracowanie potencjalnego modelu współpracy.

Czytaj więcej…

10/09/2021 Spółki z Grupy Tower Investments w dwa dni zawarły umowy o wartości 14 mln zł

Spółki z Grupy Tower Investments – Gatid Investments oraz Tower Project – podpisały dwie przedwstępne umowy sprzedaży nieruchomości na łączną kwotę 14 mln zł. Pierwsza z nich dotyczy działki położonej w Warszawie w dzielnicy Białołęka. Stroną kupującą jest jeden z deweloperów mieszkaniowych. Druga umowa została zawarta z jednym z czołowych operatorów spożywczych. Na nieruchomości powstanie obiekt handlowo-usługowy.

Czytaj więcej…

30/09/2021 Newsletter Tower Investments

Zachęcamy do zapoznania się w newsletterem Grupy kapitałowej Tower Investments S.A., w którym zostały zaprezentowane najważniejsze wydarzenia z życia Spółki oraz plany na kolejne miesiące.

Czytaj więcej…

04/08/2021 Deli2 docenione w konkursie e-Commerce Polska awards 2021

Deli2 otrzymał nominację w prestiżowym konkursie e-Commerce Polska awards 2021 w nowej kategorii Best start in e-commerce. Wydarzenie organizowane jest przez Izbę Gospodarki Elektronicznej. Gala wręczenia nagród odbędzie się 23 września. Delikatesy premium do niedawna dostępne jedynie w stolicy, od 29 lipca dostarczają produkty marek premium także na terenie Łodzi.

Czytaj więcej…

26/07/2021 Deli2 rozpocznie działalność w Łodzi

Delikatesy Deli2 rozpoczną działalność w Łodzi 29 lipca br., podała spółka. Do tej pory e-delikatesy premium dostępne były na terenie Warszawy i okolic. Docelowo Deli2 chce uruchomić platformę sprzedażową we Wrocławiu, Trójmieście, Krakowie, Poznaniu i Katowicach.

Czytaj więcej…

01/07/2021 Deli2 –  spółka zależna Tower Investments – pozyskała 1 mln zł z prywatnej emisji akcji!

Deli2 – pionier wśród polskich e-sklepów delikatesowych, 30 czerwca z sukcesem zakończył prywatną emisję akcji. W ramach emisji inwestorzy nabyli 130.000 akcji po cenie 7,70 zł za pojedynczą akcję. Łącznie spółka pozyskała 1 mln zł. Deli2 środki te przeznaczy na dalszy rozwój działalności. Emisja akcji poprzedza plany debiutu Deli2 na rynku NewConnect.

Czytaj więcej…

25/05/2021 Grupa Tower Investments wypracowała 1,4 mln zysku z działalności operacyjnej w Q1 2021 roku

Ponad 16,8 mln zł przychodów netto ze sprzedaży wypracowały w pierwszym kwartale br. spółki z Grupy Kapitałowej Tower Investments, co stanowi ponad 18-krotny wzrost wobec analogicznego okresu ubiegłego roku. W raportowanym okresie zysk z działalności operacyjnej wyniósł 1,4 mln zł. Na dodatnie przepływy z działalności operacyjnej przełożyło się m.in. zakończenie i sprzedaż inwestycji zlokalizowanej w Warszawie przy ul. Myśliborskiej.

Czytaj więcej…

20/05/2021 Tower Investments sprzedaje firmie Budimex Nieruchomości działkę w Warszawie o wartości 21 mln zł, na której powstanie ponad 200 mieszkań

Spółki z Grupy Tower Investments rozszerzają działalność w obszarze mieszkaniowo-usługowym. Tower Project sp z o.o. oraz Prystora 1 sp. z o.o. zawarły szereg umów z Budimex Nieruchomości sp. z o.o. dotyczących realizacji projektu mieszkaniowego przy Alejach Jerozolimskich. Wartość działki, na której powstanie 200 lokali mieszkalnych, wynosi 21 mln zł. Akwizycja nieruchomości dla inwestorów z branży deweloperskiej, stanowi jeden z głównych obszarów działalności Tower Investments.

Czytaj więcej…

10/05/2021 Deli2 skorzystało na pandemii

W odpowiedzi na wzrost zainteresowania produktami premium na polskim rynku spożywczym powstały Delikatesy premium Deli2. Warszawski e-sklep jest spółką zależną doświadczonego na polskim rynku dewelopera Tower Investments S.A. W ofercie deli2.pl znajdują się produkty spożywcze od renomowanych dostawców, w tym bogaty asortyment wysokiej, docenionej przez smakoszy jakości towarów. Internetowy sklep jako jedyny w Polsce oferuje tradycyjne dania kuchni polskiej od restauratora Adama Gesslera. Do 2024 r. platforma planuje dotrzeć do 10 mln klientów.

Czytaj więcej…

17/12/2020 Tower Investments uruchomił delikatesy internetowe  Deli2.pl

Uruchomienie sklepu internetowego deli2.pl następuje w wyniku realizacji założeń „Aktualizacji strategii rozwoju Grupy Kapitałowej Tower Investments” opublikowanej w dniu 16 września 2020 roku raportem bieżącym nr 19/2020. Serwis dostępny jest obecnie w Warszawie i okolicach. Oferowane są najlepszej jakości produkty spożywcze od renomowanych dostawców.

Czytaj wiecej…

19/09/2018 Tower Investments wypracował 5,4 mln zysku w I półroczu 2018 r. 

Ponad 5,4 mln zł skonsolidowanego zysku netto wypracowała grupa Tower Investments w pierwszym półroczu 2018 r. To historycznie rekordowy wynik, jeśli chodzi o pierwsze półrocze. Obecnie warszawska spółka realizuje projekty o potencjale sprzedażowym na poziomie ponad 251 mln zł.

Czytaj więcej…

10/05/2018 Tower Investments będzie spółką dywidendową

Od 2018 roku Tower Investments zamierza być spółką dywidendową. Na wypłatę dla akcjonariuszy za bieżący rok może trafić nawet 9,5 mln zł. Zysk spółki matki za ubiegły rok obrotowy w wysokości 4,2 mln zł zasili kapitał zapasowy.

Czytaj więcej…

12/03/2018  Warszawski deweloper zamierza kupić budynek w centrum Opola

Tower Investments, specjalistyczny deweloper powierzchni handlowych, podpisał list intencyjny na zakup nieruchomości w Opolu, w którym aktualnie mieści się Dom Towarowy „Ziemowit”. Zlokalizowany w ścisłym centrum miasta budynek deweloper przekształci na nowoczesny obiekt handlowo-usługowy. Umowa opiewa na 12,2 mln zł.

Czytaj więcej…

20/02/2018 Tower Investments z rekordowym zyskiem

Tower Investments – specjalistyczny deweloper powierzchni handlowych, którego akcje w grudniu ubiegłego roku zadebiutowały na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie – przedstawił wstępne niezaudytowane wyniki finansowe Grupy za rok obrotowy 2017 (01.11.2016 – 31.12.2017). Skonsolidowane przychody ze sprzedaży wyniosły 33,6 mln zł – wobec 8,6 mln zł w roku obrotowym 2016 (01.11.2015 – 31.10.2016). Grupa wypracowała 13,6 mln zł zysku – o 6,3 mln zł więcej w stosunku do roku ubiegłego – to rekordowe wyniki w historii działalności dewelopera.

Czytaj więcej…

05/01/2018 Altus TFI przekroczy próg 10 proc. w akcjonariacie Tower Investments

Altus TFI poinformował o objęciu akcji serii C, co spowoduje przekroczenie 10 proc. w kapitale zakładowym Tower Investments. Po zamianie PDA na akcje serii C dewelopera, udział funduszu w warszawskiej spółce wzrośnie do 11,22 proc.

Czytaj więcej…

28/12/2017 Tower Investments zadebiutował na GPW

Akcje Tower Investments – specjalistycznego dewelopera powierzchni handlowych – trafiły na główny parkiet GPW w Warszawie. W grudniu spółka przeprowadziła z sukcesem publiczną ofertę nowo emitowanych akcji serii C, z których pozyskała 22,5 mln zł brutto. Zdobyte środki deweloper przeznaczy na zakup wybranych nieruchomości.

Czytaj więcej…

15/12/2017 Tower Investments z sukcesem kończy ofertę publiczną 

Akcje nowej emisji serii C Tower Investments – specjalistycznego dewelopera powierzchni handlowych – cieszyły się dużą popularnością. Spółka przydzieliła wszystkie oferowane papiery i pozyskała 22,5 mln zł. W transzy detalicznej złożono zapisy na 178 775 sztuk akcji (na 100 000 sztuk oferowanych), co oznacza redukcję na poziomie 44,064 proc. Instytucje objęły wszystkie 400 000 papierów. Spółka planuje zadebiutować na rynku regulowanym GPW jeszcze w tym roku.

Niniejszy materiał nie jest przeznaczony do rozpowszechniania w Stanach Zjednoczonych Ameryki, Australii, Kanadzie, Japonii ani w jakiejkolwiek innej jurysdykcji, w której rozpowszechnianie informacji w nim zawartych może podlegać ograniczeniom lub być zakazane przez prawo. Niniejszy materiał ma charakter wyłączenie promocyjny i nie stanowi oferty sprzedaży ani zaproszenia do nabywania papierów wartościowych TOWER INVESTMENTS S.A. („Spółka”) oraz nie stanowi prospektu w rozumieniu właściwych przepisów prawa. Prospekt emisyjny, zatwierdzony przez Komisję Nadzoru Finansowego w dniu 27 listopada 2017 r. („Prospekt”), jest jedynym prawnie wiążącym dokumentem ofertowym, zawierającym informacje o Spółce i oferowanych papierach wartościowych Spółki, a także o ich dopuszczeniu i wprowadzeniu do obrotu na rynku regulowanym prowadzonym przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. Prospekt został opublikowany na stronach internetowych Spółki (www.towerinvestments.pl) oraz oferującego (www.bossa.pl).

Czytaj więcej…

08/12/2017 Ruszają zapisy na akcje Tower Investments

Tower Investments, specjalistyczny deweloper powierzchni handlowych, opublikował prospekt emisyjny. Celem spółki jest przeniesienie akcji notowanych na NewConnect i wprowadzenie ich wraz z akcjami nowej emisji do obrotu na rynku regulowanym GPW. Dziś spółka rozpoczyna road show – spotkania z inwestorami potrwają do 6 grudnia. Zapisy na akcje w transzy detalicznej zostaną przeprowadzone w dniach 8-13 grudnia, w transzy inwestorów instytucjonalnych w terminie 8-14 grudnia. Funkcję oferującego pełni Dom Maklerski BOŚ SA.

Niniejszy materiał nie jest przeznaczony do rozpowszechniania w Stanach Zjednoczonych Ameryki, Australii, Kanadzie, Japonii ani w jakiejkolwiek innej jurysdykcji, w której rozpowszechnianie informacji w nim zawartych może podlegać ograniczeniom lub być zakazane przez prawo. Niniejszy materiał ma charakter wyłączenie promocyjny i nie stanowi oferty sprzedaży ani zaproszenia do nabywania papierów wartościowych TOWER INVESTMENTS S.A. („Spółka”) oraz nie stanowi prospektu w rozumieniu właściwych przepisów prawa. Prospekt emisyjny, zatwierdzony przez Komisję Nadzoru Finansowego w dniu 27 listopada 2017 r. („Prospekt”), jest jedynym prawnie wiążącym dokumentem ofertowym, zawierającym informacje o Spółce i oferowanych papierach wartościowych Spółki, a także o ich dopuszczeniu i wprowadzeniu do obrotu na rynku regulowanym prowadzonym przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. Prospekt został opublikowany na stronach internetowych Spółki (www.towerinvestments.pl) oraz oferującego (www.bossa.pl).

Czytaj więcej…

07/12/2017 Tower Investments buduje księgę popytu             

Tower Investments, specjalistyczny deweloper powierzchni handlowych, który przeprowadza ofertę publiczną i planuje wprowadzenie swoich akcji do obrotu na GPW, zakończył road show. Na podstawie budowanej dziś księgi popytu spółka podejmie decyzję o ostatecznej liczbie oferowanych akcji i ustali cenę emisyjną. Cena maksymalna wynosi 65 zł.

Niniejszy materiał nie jest przeznaczony do rozpowszechniania w Stanach Zjednoczonych Ameryki, Australii, Kanadzie, Japonii ani w jakiejkolwiek innej jurysdykcji, w której rozpowszechnianie informacji w nim zawartych może podlegać ograniczeniom lub być zakazane przez prawo. Niniejszy materiał ma charakter wyłączenie promocyjny i nie stanowi oferty sprzedaży ani zaproszenia do nabywania papierów wartościowych TOWER INVESTMENTS S.A. („Spółka”) oraz nie stanowi prospektu w rozumieniu właściwych przepisów prawa. Prospekt emisyjny, zatwierdzony przez Komisję Nadzoru Finansowego w dniu 27 listopada 2017 r. („Prospekt”), jest jedynym prawnie wiążącym dokumentem ofertowym zawierającym informacje o Spółce i oferowanych papierach wartościowych Spółki, a także o ich dopuszczeniu i wprowadzeniu do obrotu na rynku regulowanym prowadzonym przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. Prospekt został opublikowany na stronach internetowych Spółki (www.towerinvestments.pl) oraz oferującego (www.bossa.pl).

Czytaj więcej…

29/11/2017 Tower Investments opublikował prospekt emisyjny               

Tower Investments, specjalistyczny deweloper powierzchni handlowych, opublikował prospekt emisyjny. Celem spółki jest przeniesienie akcji notowanych na NewConnect i wprowadzenie ich wraz z akcjami nowej emisji do obrotu na rynku regulowanym GPW. Dziś spółka rozpoczyna road show – spotkania z inwestorami potrwają do 6 grudnia. Zapisy na akcje w transzy detalicznej zostaną przeprowadzone w dniach 8-13 grudnia, w transzy inwestorów instytucjonalnych w terminie 8-14 grudnia. Funkcję oferującego pełni Dom Maklerski BOŚ SA.

Niniejszy materiał nie jest przeznaczony do rozpowszechniania w Stanach Zjednoczonych Ameryki, Australii, Kanadzie, Japonii ani w jakiejkolwiek innej jurysdykcji, w której rozpowszechnianie informacji w nim zawartych może podlegać ograniczeniom lub być zakazane przez prawo. Niniejszy materiał ma charakter wyłączenie promocyjny i nie stanowi oferty sprzedaży ani zaproszenia do nabywania papierów wartościowych TOWER INVESTMENTS S.A. („Spółka”) oraz nie stanowi prospektu w rozumieniu właściwych przepisów prawa. Prospekt emisyjny, zatwierdzony przez Komisję Nadzoru Finansowego w dniu 27 listopada 2017 r. („Prospekt”), jest jedynym prawnie wiążącym dokumentem ofertowym, zawierającym informacje o Spółce i oferowanych papierach wartościowych Spółki, a także o ich dopuszczeniu i wprowadzeniu do obrotu na rynku regulowanym prowadzonym przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. Prospekt został opublikowany na stronach internetowych Spółki (www.towerinvestments.pl) oraz oferującego (www.bossa.pl).

Czytaj więcej…

08/09/2017 9,5 mln zł zysku netto Tower Investments w trzecim kwartale 2017 roku

Blisko 9,5 mln zł skonsolidowanego zysku netto wypracowała grupa Tower Investments w III kwartale roku obrotowego 2017. Jeszcze w tym roku warszawski deweloper chce przenieść notowania z alternatywnego systemu obrotu na GPW. Spółka zamierza przeprowadzić ofertę publiczną do 300 000 nowo emitowanych akcji.

Czytaj więcej…

19/06/2017 Tower Investments aktualizuje strategię i ogłasza prognozę na 2018 r. Deweloper coraz bliżej przejścia na GPW

Blisko 19,5 mln zł ma wynieść w 2018 roku zysk netto Tower Investments – specjalistycznego dewelopera powierzchni handlowych – ogłosiła dziś spółka w zaktualizowanej strategii. Do 2022 roku chce zrealizować cztery główne cele: znacząco zwiększyć liczbę jednocześnie realizowanych projektów deweloperskich, stworzyć optymalny model dla inwestycji mieszkaniowo-usługowych, zintensyfikować rozwój swojej marki SHOPIN oraz powołać własny fundusz REIT. W IV kwartale br. Tower Investments chce przenieść notowania na duży parkiet.

Czytaj więcej…

16/03/2017 „Hat-trick” warszawskiego dewelopera

Tower Investments przyspiesza przed planowanym pod koniec roku przejściem na główny parkiet i nie zamierza zwalniać tempa. Warszawski deweloper w trzy dni zawarł umowy o wartości ponad 30 mln zł. Pozyskane środki przeznaczy na reinwestycje kolejnych projektów deweloperskich.

Czytaj więcej…

16/02/2017 Tower Investments z rekordowym zyskiem

Tower Investments podał do publicznej wiadomości wstępne skonsolidowane wyniki finansowe Grupy za rok 2016. Przy przychodach netto ze sprzedaży na poziomie 15 mln zł grupa kapitałowa Tower Investments wypracowała od lutego do grudnia blisko 7 mln zł zysku netto – to rekordowy wynik w historii działalności spółki. Zysk z działalności operacyjny w tym czasie osiągnął 9,6 mln zł. Najbliższe miesiące zapowiadają się dla warszawskiego dewelopera powierzchni handlowych bardzo pracowicie, w III kwartale planuje przenieść swoje notowania na główny parkiet.

Czytaj więcej…

01/02/2017 Altus TFI dołącza do akcjonariatu Tower Investments

Tower Investments – specjalistyczny deweloper powierzchni komercyjnych – poinformował o zwiększeniu udziału inwestorów instytucjonalnych w kapitale akcyjnym spółki. Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych Altus objęło łącznie 5,49 proc. akcji i głosów na walnym zgromadzeniu spółki. To drugie po Trigon TFI towarzystwo funduszy inwestycyjnych w akcjonariacie Tower Investments.

Czytaj więcej…

23/11/2016 Tower Investments dywersyfikuje działalność

Tower Investments podpisał przedwstępną umowę zakupu działki przy ulicy Woronicza w Warszawie. Powstanie na niej obiekt usługowo-mieszkaniowy. Tym samym warszawski deweloper rozszerza swoją dotychczasową działalność i wchodzi w nowy dla spółki segment rynku. To kolejny element budowy wartości spółki przed planowanym na 2017 r. przeniesieniem notowań na GPW.

Czytaj więcej…

22/11/2016 Tower Investments wyemitował obligacje za 20 mln zł

Warszawski deweloper Tower Investments wyemitował papiery dłużne o wartości 20 mln zł. Środki z emisji zostaną przeznaczone na zakup gruntów oraz dofinansowanie dwóch dużych projektów komercyjnych. Obligacje zostaną wykupione najpóźniej za 3 lata.

Czytaj więcej…

10/11/2016 Tower Investments z dobrą perspektywą na koniec roku

Przy przychodach na poziomie ponad 3 mln zł grupa kapitałowa Tower Investments SA wypracowała w trzecim kwartale niespełna 1 mln zł zysku netto. Narastająco zysk netto Grupy wyniósł 3,8 mln zł. Najbliższe miesiące zapowiadają się dla spółki publicznej pracowicie, szczególnie że był to okres konsolidacji w ramach Grupy. Spółka podtrzymuje swoją prognozę finansową, szacowaną na 7 mln zł zysku netto do końca br.

Czytaj więcej…

20/09/2016 Tower Investments zwiększy zysk do 7 mln złotych

Tower Investments opublikował oficjalną prognozę na 2016 i 2017 rok. W bieżącym roku spółka zamierza wypracować 7 mln zł zysku netto, czyli o ponad 20 proc. więcej niż w 2015 r. W przyszłym roku zysk wzrośnie do 12,8 mln zł (ponad 80% rok do roku). W IV kwartale Tower Investments zamierza przeprowadzić emisję obligacji na łączną kwotę ok. 15 mln zł.

Czytaj więcej…

08/08/2016 Tower Investments z rekordowym kwartałem

Ponad 3 mln zł zysku netto wypracowała grupa Tower Investments w drugim kwartale 2016 r. To rekordowy wynik w historii spółki. Zarząd Tower Investments z dużym optymizmem patrzy również na drugie półrocze bieżącego roku.

Czytaj więcej…

12/07/2016 Udany debiut Tower Investments na NewConnect

Tower Investments – specjalistyczny deweloper powierzchni handlowych – zadebiutował dziś na NewConnect. Do obrotu wprowadzonych zostało 80 886 akcji serii A oraz 250 250 akcji serii B  o wartości nominalnej 1 zł każda. Do godziny 12:00 akcje spółki zwyżkowały o 49,98% do poziomu 59,99 zł, a wartość obrotów sięgnęła poziomu 15 643 zł. W marcu spółka pozyskała z emisji prywatnej 10 mln złotych. Środki zostały przeznaczone na rozwój działalności oraz nowe projekty deweloperskie.

Czytaj więcej..

06/07/2016 Tower Investments w drodze na NewConnect

Tower Investments – specjalistyczna spółka deweloperska – jeszcze w tym miesiącu zadebiutuje na rynku NewConnect. Z prywatnej emisji akcji warszawska firma pozyskała 10 mln zł. W drugiej połowie przyszłego roku Tower Investments chce przenieść notowania na parkiet główny Giełdy Papierów Wartościowych.

Czytaj więcej…